Skip to main content

Wise'i ettevõtluskool nutikatele tulevikutegijatele

Ettevõtluskooli põnevas prototüüpimise töötoas saavad õpilased individuaalselt või gruppides ehitada päriselu probleeme lahendavaid tooteid ning teenuseid.

Ettevõtluskool - mis ja miks?

Wise töötas koos haridusekspertide ning ettevõtjatega välja töötoa, et aidata noortel arendada oskusi, ilma milleta me ei kujuta tulevikutööd ette. Tehnoloogia on saanud meie igapäevaelu loomulikuks osaks ning oskus seda enda heaks tööle panna on asendamatu.

Wise'i ettevõtluskooli töötoas saavad noored läbi uue toote või teenuse loomise tiimitöö kogemuse ning harjutavad avatud analüütilist mõtlemist, probleemilahendamisoskust ja saavad käe valgeks loomingulisuses. Töötoa lõpetab esitluste tund, kuhu saab kutsuda Wise'i mentori noori kuulama ning nende tööle tagasisidet andma.

Lisaks töötoa materjalidele leiab Wise'i ettevõtluskooli lehelt põnevaid videoid, blogisid ja e-tunde, mida koolitunnis või iseseisvalt lisaks uurida.

An input form and bank card

Ettevõtluskool - kellele?

Wise'i ettevõtluskooli töötoa materjalid on kasutajatele tasuta ning mõeldud eelkõige 7.-11. klassi noortele.

Lisaks ettevõtlus- ja majandustundidele sobib töötuba läbi viia ka teistes tundides. Esialgne probleem, mida noored oma toote või teenusega lahendama hakkavad püstitatakse sel juhul vastavalt tunni sisule.

Töötoa kestus: 4 x 45-minutilist tundi.

An input form and bank card