Миттєві виплати в Україну 24/7

Europe Team

Щодня багато людей, котрі відправляють гроші в Україну через Wise, прощаються з високими банківськими зборами та жахливими валютними курсами. Незважаючи на те, що ми були раді допомагати нашим клієнтам у заощадженні грошей, ми знали, що знаходимось далеко від нашої мети -- миттєвих переказів.

Надсилання коштів в Україну з Wise було досить повільним. Більшість переказів надходила на рахунок отримувача лише через 2 дні після ініціювання переказу. Це пов'язано з тим, що на відміну від більшості інших валют опрацювання гривневих платежів вимагало великої кількості мануальної роботи для Wise. Такий стан речей не відповідав нашим стандартам, тому ми почали працювати над автоматизацією виплат для переказів у гривні.

Платежі на гривневі рахунки стають блискавичними!

На щастя, різниця вже відчутна. Раніше у понад 50% випадків переказів у гривню, шлях до отримувача становив декілька днів. Тепер для виплати української гривні потрібно всього декілька секунд, а в окремих випадках - декілька хвилин. Але це ще не все - замість виплат лише в робочі години робочих днів, тепер ми проводимо виплати цілодобово!

Ось як це впливає на життя наших клієнтів.

За останній тиждень мануальної виплати переказів у гривню більшість платежів надходила до банківського рахунку отримувача в Україні лише через 2 дні після того, як наші клієнти створювали переказ у Wise. Тепер усі перекази в гривню відбуваються автоматично. Понад 90% цих переказів відбувається за один день.

graph-uah-transfers

Чому 10% виплат все ще тривають довше?

Це може статися, навіть якщо ви надсилали одержувачу гривні без проблем протягом багатьох років. Тепер ви отримуєте автоматичне повідомлення про помилку, в якому йдеться про те, що щось пішло не так. Це поганий досвід з боку споживача - ми це розуміємо.

Отже, якщо вашу виплату відхилено, переконайтесь, що ви ознайомилися з ЧаПами, щоб дізнатись, як оновити інформацію про одержувача.

Wise наполегливо працює з ПриватБанком щоб зменшити кількість відхилених платежів. Ми знаємо, що наразі пропонуємо не найкращий досвід нашим клієнтам, і прагнемо це змінити. З допомогою ПриватБанку ми зможемо наблизити кількість відмов до нуля.

Світ без кордонів, наданий вам командою без кордонів
В Wise ми прагнемо донести нашу маленьку революцію в усі закутки світу. Ми наполегливо працюємо над створенням світу без кордонів, де люди зможуть здійснювати грошові перекази миттєво, зручно, прозоро і, зрештою, безкоштовно. Ми знаємо, що це буде нелегко, але ми рішуче налаштовані на втілення нашої мети.

Ми працюємо для світу без кордонів у команді колег з 76 національностями. Наприклад, завдяки саме цій команді людей без кордонів стали можливими цілодобові миттєві виплати гривень:

team-speed-uah

Зліва направо:

  • Катя, Латвія, відповідальна за опрацювання платежів
  • Юрій, Україна, відповідальний за переговори з банками
  • Прадатта, Індія, інженер
  • Джина, Німеччина, відповідальна за продукт
  • Брайт, Гана, інженер

Ми знаємо, що ми ще далекі від мети, але наша команда продовжує наполегливо працювати, щоб досягти нашої місії - довести, що платежі в Україну можуть бути швидшими, дешевшими та зручнішими для вас.

Вперед!


This publication is provided for general information purposes only and is not intended to cover every aspect of the topics with which it deals. It is not intended to amount to advice on which you should rely. You must obtain professional or specialist advice before taking, or refraining from, any action on the basis of the content in this publication. The information in this publication does not constitute legal, tax or other professional advice from Wise Payments Limited or its affiliates. Prior results do not guarantee a similar outcome. We make no representations, warranties or guarantees, whether express or implied, that the content in the publication is accurate, complete or up to date.

Money for here, there and everywhere

Find out more

Tips, news and updates for your location