CAYEBZBZXXX

CAYE INTERNATIONAL BANK LTD. – BIC-/Swift-koodin tiedot

Swift-koodin tiedot

Konttorin nimi

CAYE INTERNATIONAL BANK LTD.

Konttorin osoite

COCONUT DRIVE

Konttorin koodi

CAYEBZBZXXX

Pankin nimi

CAYE INTERNATIONAL BANK LTD.

Kaupunki

SAN PEDRO

CAYEBZBZXXX

CAYE INTERNATIONAL BANK LTD. is not supported at this time

Wise mahdollistaa jo lähettämisen ja vastaanottamisen yli 40 valuutassa, ja globaali USD-ominaisuutemme tekee dollarisiirroista helppoa kaikkialla maailmassa.

Swift codes of CAYE INTERNATIONAL BANK LTD.

Etsi pankin CAYE INTERNATIONAL BANK LTD. eri konttoreiden Swift-koodit.

CAYE INTERNATIONAL BANK LTD. -konttorit

Frequently Asked Questions

1 Vastaanottajan mahdollisuus saada koko summa voi riippua useista tekijöistä, kuten vastaanottajan pankin ja kirjeenvaihtajapankkiverkoston käytännöistä. Emme voi taata, että vastaanottaja saa koko summan jokaisen rahansiirron kohdalla. Yksittäisen siirron todellinen lopputulos voi vaihdella. Lisätietoja.

2 Ilmoitettu siirtonopeus riippuu varojen saatavuudesta, Wisen oman vahvistusjärjestelmän hyväksynnästä ja kumppaniemme pankkijärjestelmien käytettävyydestä, eikä se välttämättä koske kaikkia siirtoja. Lisätietoja.