SRILLYLTXXX

AL SERAJ ISLAMIC BANK – szczegóły kodu BIC/Swift

Szczegóły kodu Swift

Nazwa oddziału

AL SERAJ ISLAMIC BANK

Adres oddziału

AL-SIRAJ BUILDING

Kod oddziału

SRILLYLTXXX

Nazwa banku

AL SERAJ ISLAMIC BANK

Miasto

BENGHAZI

SRILLYLTXXX

Bank AL SERAJ ISLAMIC BANK nie jest obecnie obsługiwany

Wise umożliwia już wysyłanie i odbieranie płatności w ponad 40 walutach, a nasza globalna funkcja USD ułatwia przelewy w dolarach na całym świecie.

Kody Swift banku AL SERAJ ISLAMIC BANK

Znajdź kody Swift różnych oddziałów banku AL SERAJ ISLAMIC BANK.

Oddziały banku AL SERAJ ISLAMIC BANK

Najczęściej zadawane pytania

1 Możliwość otrzymania przez odbiorcę pełnej kwoty może zależeć od różnych czynników, w tym od zasad obowiązujących w banku odbiorcy oraz od sieci banków korespondencyjnych. Nie możemy zagwarantować, że odbiorca otrzyma pełną kwotę w przypadku każdej transakcji. Rzeczywisty wynik konkretnego przelewu może się różnić. Dowiedz się więcej.

2 Prędkość transakcji zależy od dostępnych środków, zatwierdzenia przez zastrzeżony system weryfikacji Wise oraz dostępności systemów po stronie naszych partnerów bankowych i może nie dotyczyć wszystkich transakcji. Dowiedz się więcej.