CCEISSJBXXX

AFRILAND FIRST BANK SOUTH SUDAN PLC – szczegóły kodu BIC/Swift

Szczegóły kodu Swift

Nazwa oddziału

AFRILAND FIRST BANK SOUTH SUDAN PLC

Adres oddziału

03 HAI CINEMA ROAD

Kod oddziału

CCEISSJBXXX

Nazwa banku

AFRILAND FIRST BANK SOUTH SUDAN PLC

Miasto

JUBA

CCEISSJBXXX

Bank AFRILAND FIRST BANK SOUTH SUDAN PLC nie jest obecnie obsługiwany

Wise umożliwia już wysyłanie i odbieranie płatności w ponad 40 walutach, a nasza globalna funkcja USD ułatwia przelewy w dolarach na całym świecie.

Kody Swift banku AFRILAND FIRST BANK SOUTH SUDAN PLC

Znajdź kody Swift różnych oddziałów banku AFRILAND FIRST BANK SOUTH SUDAN PLC.

Oddziały banku AFRILAND FIRST BANK SOUTH SUDAN PLC

Najczęściej zadawane pytania

1 Możliwość otrzymania przez odbiorcę pełnej kwoty może zależeć od różnych czynników, w tym od zasad obowiązujących w banku odbiorcy oraz od sieci banków korespondencyjnych. Nie możemy zagwarantować, że odbiorca otrzyma pełną kwotę w przypadku każdej transakcji. Rzeczywisty wynik konkretnego przelewu może się różnić. Dowiedz się więcej.

2 Prędkość transakcji zależy od dostępnych środków, zatwierdzenia przez zastrzeżony system weryfikacji Wise oraz dostępności systemów po stronie naszych partnerów bankowych i może nie dotyczyć wszystkich transakcji. Dowiedz się więcej.