NB Bancorp, Inc. Common Stock részvényárfolyam (NBBK) HUF pénznemben

Váltsd át NB Bancorp, Inc. Common Stock-részvényeidet vagy -befektetéseidet akár több mint 140 pénznemre a praktikus eszközünkkel, hogy elkerüld a rejtett díjakat, amik csökkenthetik a globális befektetéseid hozamát.

Más országban adod el a részvényeidet? Fogadd és tartsd a pénzed a Wise-on, és váltsd át akkor, amikor szeretnéd.

NB Bancorp, Inc. Common Stock
NASDAQ: NBBK
6755.60 HUF
Az Alpha Vantage biztosításával.
Wise

Kerüld el a nemzetközi utalásokkal járó rejtett díjakat a Wise-számlával.*

NB Bancorp, Inc. Common Stock részvény (NBBK) HUF pénznemben

1 NBBK = 6755.60 HUF

A(z) NB Bancorp, Inc. Common Stock részvények teljesítménye áttekinthetően

Ellenőrizd a(z) NB Bancorp, Inc. Common Stock múltbeli pénzügyi teljesítményét, például a bevételt vagy a nettó jövedelmet, valamint a múltbeli és jelenlegi piaci értékének felső szintű összefoglalóját.

A(z) NBBK részvények teljesítménye

Előző zárás6,602.491
Napi tartomány6,571.244 - 6,764.976
Éves tartomány4,999.52 - 6,874.34
Piaci kapitalizáció289,495,955,720
Elsődleges tőzsdeNASDAQ

A(z) NB Bancorp, Inc. Common Stock teljesítménye

Felhígult nyereség (EPS)428.084
Bevétel növekedése évről évre36.3%
Jövedelem növekedése évről évre10.3%
Nyereségkülönbözet23.3%

A(z) NB Bancorp, Inc. Common Stock szolgáltatóról

NB Bancorp, Inc. is a prominent financial holding company based in the Northeastern United States, providing a comprehensive suite of commercial banking services through its subsidiary, Northbridge Bank. The bank caters primarily to small and medium-sized enterprises and individual clients, offering a range of products including loans, deposit accounts, and treasury management services. With a robust commitment to community banking, NB Bancorp leverages deep local market insights to cultivate lasting client partnerships and enhance service delivery. The company is strategically focused on improving operational efficiency and driving asset growth, aiming to create sustainable long-term value for its shareholders amidst a competitive banking landscape.

Részvényopcióid vagy RSU-id készpénzzé alakítása

Ha RSU-kkal vagy részvényopciókkal rendelkezel külföldi pénznemben, akkor azt szeretnéd, ha a megítélésedből származó előnyök megjelennének a számládon. Miután megkaptad a pénzt, a piaci középárfolyamon közvetlenül a számládon átválthatod azt.

Velünk több mint 40 pénznemet tarthatsz, amit bármikor átválthatsz vagy elutalhatsz

Bármikor ingyenesen adhatsz pénznemeket a számládhoz. A pénzt a piaci középárfolyamon válthatod át. A Wise-zal a helyi pénznemtől eltérő pénznemben is fogadhatsz pénzt. Fogadd a fizetésed vagy egyéb utalásokat számlaadatokkal akár 8 pénznemben.

Hogyan spórolj nemzetközi részvények eladásával és vásárlásával

  • 1

    Kerüld el a nemzetközi utalásokra vonatkozó rejtett díjakat, amikor a kereskedelmi platformokról veszel fel pénzt*

    Amikor nemzetközi részvényekbe fektetsz, nagy valószínűséggel külföldre kell pénzt utalnod. A Wise-nál nincsenek magas, rejtett vagy egyéb díjak. Ezért olcsóbb, mint amihez szokhattál.

  • 2

    Váltsd át a pénzedet más pénznemekbe pont akkor, amikor megfelelő az időpont rá

    Ha részvényt adsz el az általad preferált platformon, tartsd a részvényekből származó bevételt akár 40 pénznemben a Wise-számládon. Adj el USD-ben, tartsd a Wise-számládon, és szükség esetén váltsd át.

  • 3

    Használd a Wise-kártyát a mindennapi fizetésekhez és készpénzfelvételhez

    A Wise betéti kártyánkkal kényelmesen költheted a pénzed - használd online vagy üzletben, vagy vegyél fel készpénzt ATM-ekből. Nincsenek felárak, vagy alattomos tranzakciós díjak.

Az emberek erre is rákeresnek:

SNAPTSLARIVNTMSFTAMZNAMD
HUF
1485.79132893.495368.236402.51120075.9775524.00169008.77
USD
4.75425.3017.1820.49384.28241.70540.88
EUR
4.18373.7615.1018.01337.71212.41475.33
GBP
3.58320.2112.9315.43289.32181.98407.23

Ha külföldön jegyzett részvényeket és alapokat vásárolsz vagy adsz el, akkor a nemzetközi átutalásért többletköltséget kell fizetned. Használd a Wise-t, hogy elkerüld az árfolyamba rejtett felárat, vagy nyiss egy Wise-számlát, hogy kényelmesen kezelhesd a pénzedet akár 40 pénznemben.

Kerüld el a nemzetközi utalásokkal járó rejtett díjakat a Wise-számlával*

A Wise-zal hozzáférsz a valós, piaci középárfolyamhoz egy alacsony, átlátható díj ellenében, a zökkenőmentes és költséghatékony nemzetközi tranzakciókért. A bankok gyakran ingyenes vagy olcsó utalásokat hirdetnek, de rejtett felárat adnak az árfolyamhoz. A Wise megadja neked a valós, piaci középárfolyamot, így hatalmasat spórolhatsz a nemzetközi utalásaidon.

A Wise-zal egyszerűen fogadhatsz pénzt külföldről

Velünk egyszerűen fogadhatsz pénzt külföldről.

Jogi nyilatkozat

A Wise nemzetközi részvényfigyelője csak tájékoztató jellegű információkat nyújt. Ez az eszköz és platform nem kínál részvényvásárlását vagy -eladást, és az itt megjelenített adatok nem tekinthetők pénzügyi tanácsadásnak.

Minden befektetési döntést alapos kutatást és szakképzett pénzügyi tanácsadóval való konzultációt követően kell meghozni. Nem vállalunk garanciát a közölt információk pontosságára vagy teljességére vonatkozóan, és a felhasználóknak óvatosnak kell lenniük, és szakmai útmutatást kell kérniük a befektetési döntések meghozatalakor.

Felhívjuk figyelmedet, hogy bizonyos termékek vagy funkciók nem minden régióban érhetők el. Kérünk, látogass el a www.wise.com weboldalra, ahol ellenőrizheted az elérhetőséget, és többet megtudhatsz a kínálatunkról.