Atmus Filtration Technologies Inc. részvényárfolyam (ATMU) HUF pénznemben

Váltsd át Atmus Filtration Technologies Inc.-részvényeidet vagy -befektetéseidet akár több mint 140 pénznemre a praktikus eszközünkkel, hogy elkerüld a rejtett díjakat, amik csökkenthetik a globális befektetéseid hozamát.

Más országban adod el a részvényeidet? Fogadd és tartsd a pénzed a Wise-on, és váltsd át akkor, amikor szeretnéd.

Atmus Filtration Technologies Inc.
NYSE: ATMU
15359.59 HUF
Az Alpha Vantage biztosításával.
Wise

Kerüld el a nemzetközi utalásokkal járó rejtett díjakat a Wise-számlával.*

Atmus Filtration Technologies Inc. részvény (ATMU) HUF pénznemben

1 ATMU = 15359.59 HUF

A(z) Atmus Filtration Technologies Inc. részvények teljesítménye áttekinthetően

Ellenőrizd a(z) Atmus Filtration Technologies Inc. múltbeli pénzügyi teljesítményét, például a bevételt vagy a nettó jövedelmet, valamint a múltbeli és jelenlegi piaci értékének felső szintű összefoglalóját.

A(z) ATMU részvények teljesítménye

Előző zárás15,337.966
Napi tartomány15,058.335 - 15,517.176
Éves tartomány11,123.424 - 20,392.944
Piaci kapitalizáció1,254,455,574,008
Elsődleges tőzsdeNYSE

A(z) Atmus Filtration Technologies Inc. teljesítménye

Felhígult nyereség (EPS)787.909
Bevétel növekedése évről évre14.6%
Jövedelem növekedése évről évre9.3%
Nyereségkülönbözet11.6%

A(z) Atmus Filtration Technologies Inc. szolgáltatóról

Atmus Filtration Technologies Inc. specializes in advanced filtration solutions designed for both transportation and industrial sectors, emphasizing high-performance products that improve engine efficiency and significantly lower emissions. By harnessing extensive intellectual property and engineering expertise, Atmus is strategically positioned to capitalize on the growing demand for sustainable technologies, which aligns with global trends toward clean energy. Committed to delivering quality and customer satisfaction, the company is well-prepared for sustained growth and aims to create substantial value for its shareholders in a dynamic market environment.

Részvényopcióid vagy RSU-id készpénzzé alakítása

Ha RSU-kkal vagy részvényopciókkal rendelkezel külföldi pénznemben, akkor azt szeretnéd, ha a megítélésedből származó előnyök megjelennének a számládon. Miután megkaptad a pénzt, a piaci középárfolyamon közvetlenül a számládon átválthatod azt.

Velünk több mint 40 pénznemet tarthatsz, amit bármikor átválthatsz vagy elutalhatsz

Bármikor ingyenesen adhatsz pénznemeket a számládhoz. A pénzt a piaci középárfolyamon válthatod át. A Wise-zal a helyi pénznemtől eltérő pénznemben is fogadhatsz pénzt. Fogadd a fizetésed vagy egyéb utalásokat számlaadatokkal akár 8 pénznemben.

Hogyan spórolj nemzetközi részvények eladásával és vásárlásával

  • 1

    Kerüld el a nemzetközi utalásokra vonatkozó rejtett díjakat, amikor a kereskedelmi platformokról veszel fel pénzt*

    Amikor nemzetközi részvényekbe fektetsz, nagy valószínűséggel külföldre kell pénzt utalnod. A Wise-nál nincsenek magas, rejtett vagy egyéb díjak. Ezért olcsóbb, mint amihez szokhattál.

  • 2

    Váltsd át a pénzedet más pénznemekbe pont akkor, amikor megfelelő az időpont rá

    Ha részvényt adsz el az általad preferált platformon, tartsd a részvényekből származó bevételt akár 40 pénznemben a Wise-számládon. Adj el USD-ben, tartsd a Wise-számládon, és szükség esetén váltsd át.

  • 3

    Használd a Wise-kártyát a mindennapi fizetésekhez és készpénzfelvételhez

    A Wise betéti kártyánkkal kényelmesen költheted a pénzed - használd online vagy üzletben, vagy vegyél fel készpénzt ATM-ekből. Nincsenek felárak, vagy alattomos tranzakciós díjak.

Az emberek erre is rákeresnek:

SNAPTSLARIVNTMSFTAMZNAMD
HUF
1495.48121569.755756.376358.89120655.1674981.15159998.09
USD
4.84393.4518.6320.58390.49242.67517.82
EUR
4.23344.0116.2917.99341.43212.18452.76
GBP
3.62294.6413.9515.41292.43181.73387.78

Ha külföldön jegyzett részvényeket és alapokat vásárolsz vagy adsz el, akkor a nemzetközi átutalásért többletköltséget kell fizetned. Használd a Wise-t, hogy elkerüld az árfolyamba rejtett felárat, vagy nyiss egy Wise-számlát, hogy kényelmesen kezelhesd a pénzedet akár 40 pénznemben.

Kerüld el a nemzetközi utalásokkal járó rejtett díjakat a Wise-számlával*

A Wise-zal hozzáférsz a valós, piaci középárfolyamhoz egy alacsony, átlátható díj ellenében, a zökkenőmentes és költséghatékony nemzetközi tranzakciókért. A bankok gyakran ingyenes vagy olcsó utalásokat hirdetnek, de rejtett felárat adnak az árfolyamhoz. A Wise megadja neked a valós, piaci középárfolyamot, így hatalmasat spórolhatsz a nemzetközi utalásaidon.

A Wise-zal egyszerűen fogadhatsz pénzt külföldről

Velünk egyszerűen fogadhatsz pénzt külföldről.

Jogi nyilatkozat

A Wise nemzetközi részvényfigyelője csak tájékoztató jellegű információkat nyújt. Ez az eszköz és platform nem kínál részvényvásárlását vagy -eladást, és az itt megjelenített adatok nem tekinthetők pénzügyi tanácsadásnak.

Minden befektetési döntést alapos kutatást és szakképzett pénzügyi tanácsadóval való konzultációt követően kell meghozni. Nem vállalunk garanciát a közölt információk pontosságára vagy teljességére vonatkozóan, és a felhasználóknak óvatosnak kell lenniük, és szakmai útmutatást kell kérniük a befektetési döntések meghozatalakor.

Felhívjuk figyelmedet, hogy bizonyos termékek vagy funkciók nem minden régióban érhetők el. Kérünk, látogass el a www.wise.com weboldalra, ahol ellenőrizheted az elérhetőséget, és többet megtudhatsz a kínálatunkról.