Historia kursu wymiany waluty Euro (EUR)

Szukasz historycznych kursów wymiany EUR? Nasze kompleksowe narzędzie dostarcza szczegółowych informacji na temat wyników osiągniętych w przeszłości przez walutę Euro w stosunku do głównych światowych walut.Poznaj wyniki waluty Euro w czasie i podejmuj świadome decyzje dzięki naszym rzetelnym danym.

Średnia cena: ost. 30 dni

4.36

W górę

Historyczne kursy wymiany EUR

Wystarczy, że wybierzesz datę, żeby zobaczyć historyczne kursy wymiany dla wszystkich zestawień walut dla EUR.

CurrencyNameJednostki za EUREUR za jednostkę
EUR
8 paź 2026
Euro1.001.00
INRRupia indyjska108,51200000,0092156
PLNZłoty polski4,37780000,2284252
AUDDolar australijski1,61147000,6205514
CADDolar kanadyjski1,59464000,6271008
GBPFunt szterling0,84755001,1798714
CHFFrank szwajcarski0,93230001,0726161
USDDolar amerykański1,12070000,8922995
JPYJen japoński176,92500000,0056521
Zobacz więcej

Oszczędzaj, gdy wydajesz, wysyłasz i otrzymujesz płatności

Oszczędzaj pieniądze, gdy wysyłasz, wydajesz i otrzymujesz płatności w ponad 40 walutach. Wszystko, czego potrzebujesz, na jednym koncie, w dowolnej chwili.

  • Zarządzaj pieniędzmi globalnie, gdziekolwiek jesteś

    Przechowuj wszystkie swoje waluty pod ręką w jednym miejscu i wymieniaj je w sekundy.

  • Międzynarodowa karta debetowa

    Nie musisz się już nigdy martwić o marże na kursach wymiany lub wysokie opłaty za transakcje, gdy wydajesz za granicą.

  • Wysyłaj pieniądze za granicę, oszczędzaj na opłatach

    Więcej korzyści z Twoich pieniędzy, gdziekolwiek jesteś.

Oszczędzaj, gdy wydajesz, wysyłasz i otrzymujesz płatności

Oszczędzaj pieniądze, gdy wysyłasz, wydajesz i otrzymujesz płatności w ponad 40 walutach. Wszystko, czego potrzebujesz, na jednym koncie, w dowolnej chwili.

  • Zarządzaj pieniędzmi globalnie, gdziekolwiek jesteś

    Przechowuj wszystkie swoje waluty pod ręką w jednym miejscu i wymieniaj je w sekundy.

  • Międzynarodowa karta debetowa

    Nie musisz się już nigdy martwić o marże na kursach wymiany lub wysokie opłaty za transakcje, gdy wydajesz za granicą.

  • Wysyłaj pieniądze za granicę, oszczędzaj na opłatach

    Więcej korzyści z Twoich pieniędzy, gdziekolwiek jesteś.

Pobierz naszą bezpłatną aplikację Wise do wymiany walut

  • Porównaj usługi przelewów pieniężnych

    Bez ukrytych opłat – w Wise zawsze otrzymasz uśredniony kurs wymiany.

  • Śledź aktualne kursy wymiany walut

    Zapamiętaj swoje ulubione waluty, żeby obserwować, jak zmienia się kurs wymiany.

  • Całkowicie darmowa, bez reklam

    Pobierz w sekundy. Jest całkowicie bezpłatna i bez irytujących reklam.

Pobierz naszą bezpłatną aplikację Wise do wymiany walut

  • Porównaj usługi przelewów pieniężnych

    Bez ukrytych opłat – w Wise zawsze otrzymasz uśredniony kurs wymiany.

  • Śledź aktualne kursy wymiany walut

    Zapamiętaj swoje ulubione waluty, żeby obserwować, jak zmienia się kurs wymiany.

  • Całkowicie darmowa, bez reklam

    Pobierz w sekundy. Jest całkowicie bezpłatna i bez irytujących reklam.

Najczęściej zadawane pytania