Povijest tečaja South African rand (ZAR)

Tražite povijesne tečajeve valute ZAR? Naš sveobuhvatni alat pruža detaljne uvide u kretanje valute South African rand u prošlosti u odnosu na glavne svjetske valute.Shvatite kako se valuta South African rand kretala tijekom vremena i donesite informirane odluke pomoću naših pouzdanih podataka.

Prosječna cijena: zadnjih 30 dana

0.054

Dolje

povijesni tečajevi valute ZAR

Jednostavno odaberite datum kako biste vidjeli povijesne tečajeve valuta za sve parove ZAR.

CurrencyNameJedinice po ZARZAR po jedinici
ZAR
6. lis 2026.
Južnoafrički rand1.001.00
EUREuro0,053589618,6603371
AUDAustralski dolar0,086286111,5893522
XOFCFA franak35,14890000,0284504
MVRMaldivska rufija0,92821801,0773331
GBPBritanska funta0,045483621,9859466
ZMWZMW1,21062000,8260230
USDAmerički dolar0,060154416,6238879
MXNMeksički pezo1,08599000,9208188
Prikaži više

Uštedite dok trošite, šaljete i primate uplate

Uštedite novac kada šaljete, trošite i primate uplate u više od 40 valuta. Sve što trebate, na jednom računu, kad god vam zatreba.

  • Manage money on the go globally

    Držite svoje valute pri ruci na jednom mjestu i pretvarajte ih u sekundi.

  • Međunarodna debitna kartica

    Nikada se ne brinite o maržama tečaja ili visokim naknadama za transakcije kada trošite u inozemstvu.

  • Pošaljite novac u inozemstvo, uštedite na naknadama

    Neka vaš novac ide dalje, bez obzira na udaljenost.

Uštedite dok trošite, šaljete i primate uplate

Uštedite novac kada šaljete, trošite i primate uplate u više od 40 valuta. Sve što trebate, na jednom računu, kad god vam zatreba.

  • Manage money on the go globally

    Držite svoje valute pri ruci na jednom mjestu i pretvarajte ih u sekundi.

  • Međunarodna debitna kartica

    Nikada se ne brinite o maržama tečaja ili visokim naknadama za transakcije kada trošite u inozemstvu.

  • Pošaljite novac u inozemstvo, uštedite na naknadama

    Neka vaš novac ide dalje, bez obzira na udaljenost.

Preuzmite našu besplatnu Wise aplikaciju za pretvaranje valuta

  • Usporedite pružatelje usluga prijenosa novca

    Nema skrivenih naknada pa ćete uz Wise uvijek dobiti srednji tržišni tečaj.

  • Pratite tečajeve valuta uživo

    Pohranite svoje omiljene valute kako biste provjerili kako se tečaj mijenja s vremenom.

  • Potpuno besplatno, bez oglasa

    Preuzmite u sekundi. Potpuno je besplatno i nema dosadnih oglasa.

Preuzmite našu besplatnu Wise aplikaciju za pretvaranje valuta

  • Usporedite pružatelje usluga prijenosa novca

    Nema skrivenih naknada pa ćete uz Wise uvijek dobiti srednji tržišni tečaj.

  • Pratite tečajeve valuta uživo

    Pohranite svoje omiljene valute kako biste provjerili kako se tečaj mijenja s vremenom.

  • Potpuno besplatno, bez oglasa

    Preuzmite u sekundi. Potpuno je besplatno i nema dosadnih oglasa.

Često postavljana pitanja