Povijest tečaja Japanese yen (JPY)

Tražite povijesne tečajeve valute JPY? Naš sveobuhvatni alat pruža detaljne uvide u kretanje valute Japanese yen u prošlosti u odnosu na glavne svjetske valute.Shvatite kako se valuta Japanese yen kretala tijekom vremena i donesite informirane odluke pomoću naših pouzdanih podataka.

Prosječna cijena: zadnjih 30 dana

0.0056

Gore

povijesni tečajevi valute JPY

Jednostavno odaberite datum kako biste vidjeli povijesne tečajeve valuta za sve parove JPY.

CurrencyNameJedinice po JPYJPY po jedinici
JPY
6. lis 2026.
Japanski jen1.001.00
CADKanadski dolar0,0090311110,7287279
SGDSingapurski dolar0,0081011123,4400267
CNYKineski juan RMB0,042447323,5586245
GBPBritanska funta0,0047906208,7442987
AUDAustralski dolar0,0090841110,0823306
CHFŠvicarski franak0,0052649189,9356878
USDAmerički dolar0,0063307157,9599161
EUREuro0,0056454177,1350531
Prikaži više

Uštedite dok trošite, šaljete i primate uplate

Uštedite novac kada šaljete, trošite i primate uplate u više od 40 valuta. Sve što trebate, na jednom računu, kad god vam zatreba.

  • Manage money on the go globally

    Držite svoje valute pri ruci na jednom mjestu i pretvarajte ih u sekundi.

  • Međunarodna debitna kartica

    Nikada se ne brinite o maržama tečaja ili visokim naknadama za transakcije kada trošite u inozemstvu.

  • Pošaljite novac u inozemstvo, uštedite na naknadama

    Neka vaš novac ide dalje, bez obzira na udaljenost.

Uštedite dok trošite, šaljete i primate uplate

Uštedite novac kada šaljete, trošite i primate uplate u više od 40 valuta. Sve što trebate, na jednom računu, kad god vam zatreba.

  • Manage money on the go globally

    Držite svoje valute pri ruci na jednom mjestu i pretvarajte ih u sekundi.

  • Međunarodna debitna kartica

    Nikada se ne brinite o maržama tečaja ili visokim naknadama za transakcije kada trošite u inozemstvu.

  • Pošaljite novac u inozemstvo, uštedite na naknadama

    Neka vaš novac ide dalje, bez obzira na udaljenost.

Preuzmite našu besplatnu Wise aplikaciju za pretvaranje valuta

  • Usporedite pružatelje usluga prijenosa novca

    Nema skrivenih naknada pa ćete uz Wise uvijek dobiti srednji tržišni tečaj.

  • Pratite tečajeve valuta uživo

    Pohranite svoje omiljene valute kako biste provjerili kako se tečaj mijenja s vremenom.

  • Potpuno besplatno, bez oglasa

    Preuzmite u sekundi. Potpuno je besplatno i nema dosadnih oglasa.

Preuzmite našu besplatnu Wise aplikaciju za pretvaranje valuta

  • Usporedite pružatelje usluga prijenosa novca

    Nema skrivenih naknada pa ćete uz Wise uvijek dobiti srednji tržišni tečaj.

  • Pratite tečajeve valuta uživo

    Pohranite svoje omiljene valute kako biste provjerili kako se tečaj mijenja s vremenom.

  • Potpuno besplatno, bez oglasa

    Preuzmite u sekundi. Potpuno je besplatno i nema dosadnih oglasa.

Često postavljana pitanja