Kurssihistoria: New Zealand dollar (NZD) | Wise

Kiinnostaako, miten NZD on vaihdellut arvoltaan männävuosina? Kattava työkalumme tarjoaa yksityiskohtaisia ​​tietoja siitä, miten New Zealand dollar on aiemmin kehittynyt suhteessa maailman tärkeimpiin valuuttoihin.Saat kattavan kuvan siitä, miten New Zealand dollar on muuttunut ajan kuluessa. Luotettavan datamme ansiosta pystyt tekemään faktoihin perustuvia päätöksiä.

Keskihinta: viime 30 päivää

0.57

Laskenut

Kurssihistoria: NZD

Valitse päivämäärä, jos haluat tarkastella menneitä vaihtokursseja kaikille NZD-valuuttapareille.

CurrencyNameYksiköt / NZDNZD / yksikkö
NZD
15.10.2026
Uuden-Seelannin dollari1.001.00
USDYhdysvaltain dollari0,56130001,7815785
JPYJapanin jeni88,77240000,0112648
GBPEnglannin punta0,42293602,3644239
AUDAustralian dollari0,81153801,2322282
EUReuro0,50053501,9978623
CADKanadan dollari0,79645701,2555606
CHFSveitsin frangi0,46456002,1525745
INRIntian rupia53,20780000,0187942
Näytä lisää

Säästä samalla kun kulutat, lähetät ja vastaanotat rahaa

Säästä rahaa kun lähetät, kulutat ja vastaanotat varoja yli 40 valuutassa. Kaikki tarvitsemasi löytyy aina yhdeltä ja samalta tilillä.

  • Manage money on the go globally

    Pidä kaikki eri valuuttasi kätevästi yhdessä paikassa ja muunna niitä sekunneissa.

  • Kansainvälinen pankkikortti

    Sinun ei tarvitse enää koskaan murehtia valuuttakurssien korotuksista tai korkeista siirtomaksuista, kun käytät rahaa ulkomailla.

  • Lähetä rahaa ulkomaille ja säästä maksuissa

    Laita raha kiertämään, etäisyydestä riippumatta.

Säästä samalla kun kulutat, lähetät ja vastaanotat rahaa

Säästä rahaa kun lähetät, kulutat ja vastaanotat varoja yli 40 valuutassa. Kaikki tarvitsemasi löytyy aina yhdeltä ja samalta tilillä.

  • Manage money on the go globally

    Pidä kaikki eri valuuttasi kätevästi yhdessä paikassa ja muunna niitä sekunneissa.

  • Kansainvälinen pankkikortti

    Sinun ei tarvitse enää koskaan murehtia valuuttakurssien korotuksista tai korkeista siirtomaksuista, kun käytät rahaa ulkomailla.

  • Lähetä rahaa ulkomaille ja säästä maksuissa

    Laita raha kiertämään, etäisyydestä riippumatta.

Lataa Wisen ilmainen valuuttamuunnin-sovellus

  • Vertaile rahansiirron tarjoajia

    Ei piilotettuja maksuja. Wisella siirrät rahaa aina markkinoiden keskikurssilla.

  • Seuraa reaaliaikaisia vaihtokursseja

    Tallenna suosikkivaluuttasi ja seuraa, miten sen vaihtokurssi muuttuu ajan mittaan.

  • Täysin ilmainen. Ei mainoksia.

    Lataus onnistuu vain sekunneissa. Täysin ilmainen sovellus, jossa ei ole ärsyttäviä mainoksia.

Lataa Wisen ilmainen valuuttamuunnin-sovellus

  • Vertaile rahansiirron tarjoajia

    Ei piilotettuja maksuja. Wisella siirrät rahaa aina markkinoiden keskikurssilla.

  • Seuraa reaaliaikaisia vaihtokursseja

    Tallenna suosikkivaluuttasi ja seuraa, miten sen vaihtokurssi muuttuu ajan mittaan.

  • Täysin ilmainen. Ei mainoksia.

    Lataus onnistuu vain sekunneissa. Täysin ilmainen sovellus, jossa ei ole ärsyttäviä mainoksia.

Usein kysytyt kysymykset